Personální výběrová řízení

0

S čím Vám pomůžeme?

Postaráme se o celý proces výběrového řízení a ušetříme tak Váš čas i peníze při hledání ideálního zaměstnance. Nemusíte se zdržovat probíráním životopisů, o výběr vhodných uchazečů se postaráme my. 

Jak to provedeme?

Nejprve s Vámi probereme kritéria pro poptávanou pozici, abychom Vaši představu o ideálním zaměstnanci naplnili co nejvěrněji. Poté zajistíme průběh řízení od inzerce pozice po samotný pohovor. Díky naší interní znalosti oblasti ICT a právních kanceláří víme, jakých kvalit by měli optimální uchazeči dosahovat. Se zájemci o danou pozici se setkáte přímo při pracovním pohovoru, který povedou naši specialisté. Konečné slovo ve výběru nového kolegy máte samozřejmě Vy.

Kdo s námi spolupracuje?

Při obsazování vyšších pozic spolupracujeme se špičkovými profesionály v oblasti assessmentu a výběrových řízení, kteří se zaměřují na dynamiku a spolupráci v pracovním týmu stejně tak jako s odborníky na danou profesní oblast. 

 

Kontaktujte nás pro bližší informace

Rádi Vám poskytneme konzultaci zdarma, abychom se dozvěděli, co přesně potřebujete a nastavili si podmínky pro spolupráci.