Copywriting: Začněte s textem

0

Máte skvělý produkt nebo službu, ale co jej prodá u lidí jsou slova, kterými jej představíte. Jak o něm psát, aby jste se nezakopali, ale naopak zasáhli klienta přímo u srdce? Jaká jsou základní pravidla copywritingu, jaké tipy a triky je dobré znát a čeho se vyvarovat? Přijďte na praktický seminář s Markem Prokopem o základech copywritingu, ať je vaše letošní vánoční přání perlou.

Marka Prokopa je radost představovat. Sám sebe charakterizuje jako marketingového pankáče a podnikatelského dobrodruha. My doplňujeme, že je taky spoluzakladatelem H1.cz a zakladatelem rodinného PROKOP software, mimo to na http://dokosiku.blogspot.cz/ nadšeně bloguje o nástrahách copywritingu při provozování svého e-shopuhttp://www.cajtydne.cz/ a na http://sovavsiti.cz/ zase o vytváření webů. Vedle toho publikuje, lektoruje a pravidelně přednáší, před Inovacemi třeba na Marketing Festivalu!

Seminář se koná 8. prosince od 18.30 v Era světě a je určen pro začátečníky. Vstup na akci je zdarma. Chcete přijít? Vyplňte registrační formulář: http://bit.ly/1OGTNEz a počkejte na potvrzení od organizátorů, které vám dorazí na mail.

Pokud se nemůžete registrovat přes formulář, prosím napište nám na inovaceprospolecnost@gmail.com.

Generálním partnerem akce je Era svět.