Nenechte Ježíška ve štychu aneb máte to ve svých rukou 2014

0

Nenechte Ježíška ve štychu aneb máte to ve svých rukou


Druhý ročník adventního jarmarku pro všechny nadšence rukodělných prací byl skvělý!


Po první dvě adventní soboty roku 2014 jste si mohli vyrobit originální drobnost pro vaše blízké a nakoupit rukodělné dárky pro radost vám, rodině a přátelům! Vychutnat si pohodový Advent a vydat se s námi na Adventní putování za Mikulášem s Divadýlkem Na Dlani, poslechnout si příběh O Ježíškovi loutkového divadla Na Cestě, poslechněte si koledy, nebo se dát pro radost vyfotit v naší originální polaroidové dílně s galerií Polagraph, to vše mohli zažít návštěvníci akce v minulém roce.


Spolu s šikovnými tvůrci, kteří pro vás připravili své originální výtvory, a ochotnými lektory, kteří byli připraveni naučit vás novým technikám, jste mohli podpořit v neposlední řadě po obě soboty i dobrou věc s místními neziskovými organizacemi a také udělat radost sami sobě a svým blízkým krásnými maličkostmi, které jste společnými silami vytvořili!


Od 11 do 16 hodin byl také připraven Ježíškův příběh, kde jste mohli plnit se svými ratolestmi drobné úkoly a malý dárek od Era světa pro radost byl váš. Na vánočních trzích jste mohli využít možnost platby kartou ERA či ČSOB na označených stáncích a získat tak slevu 10% na občerstvení.


Krásné Vánoce!


Generální partner projektu: Era svět
Partner projektu: MasterCard