NGO Positive - marketingová energie do žil českého nezisku

0

Neziskovku nejde řídit jako firmu. A stejně tak nelze čekat s rukama v marketingovém klíně doufaje, že přeci naše bohulibá činnost si zaslouží svou existenci.Snad. Ale srdečně zveme všechny ty neziskovky, které se přes všechny své dobré projekty chtějí za svou existenci poprat.Ehm, marketingově poprat.

Na říjen tohoto roku jsou proto v plném proudu přípravy zbrusu nové konference pod názvem NGO Positive - marketingová energie do žil českého nezisku.

Program konference bude určen pro 100 vybraných neziskovek, na které dopoledne 21. října 2016 v atraktivních prostorách společnosti Microsoft budou čekat špičkoví řečníci z oblasti marketingu a neziskového sektoru. Odpoledne pak bude následovat řada prakticky orientovaných workshopů, díky kterým si účastníci budou moci odnést nejen cenné poznatky, ale především odpovědi na jejich konkrétní otázky, často trable.

Mezi partnery akce najdeme výše zmíněný Microsoft s programem TechSoup (který v České republice zastřešuje Sdružení VIA), ČSOB, Nadaci Neziskovky.cz, vysokou školu NEWTON College a Lékaře bez hranic/ Médecins sans frontieres, ti dohlédnou na případové studie z českého nezisku. O design a web se stará Motionhouse.

Za netradiční konferencí stojí marketingový konzultant Karel Novotný aka Mindless s realizační podporou Barbory Vágnerové z BPLANS be organized, kteří se svoje zkušenosti chystají vpravit do žil českých NGOs.

Právě proto konference vznikla — oba organizátoři mají za sebou řadu intervencí v neziskových organizacích, na stále se opakující témata. „Opakující se natolik, že to bohatě vystačí na jednu konferenci a pomůže se tak najednou řádově více potřebným organizacím,” připomíná Karel Novotný.

Více informací najdete na www.NGOpositive.cz nebo v článku pro Neziskovky.cz ve Světě neziskovek.

Dotazy směřujte na info@bplans.cz