7 RAD PRO MLADŠÍ JÁ: Jana Bilíková a Stanislav Gálik

0

Zaručených a obecných receptů na úspěch je všude plno. Poučky bez osobního příběhu za nimi ale málokdy fungují. O sedmi radách, které by dnes dali svému mladšímu já, budou hovořit kreativní šéfkuchařka sítě Ambiente a cestovatelka JANA BILÍKOVÁ a inovátor, autor a manažer STANISLAV GÁLIK.

Proč si přijít poslechnout právě je? JANA vystudovala práva, ale místo “jisté” kariéry v soudní síni se vrhla do gastronomie s takovou vervou, že dnes pravidelně stážuje v michelinských restauracích po celém světě. Vozí z nich inspiraci, nové trendy a přístupy, které jí pomáhají v profesním rozvoji ostatních kolegů kuchařů. A dokazuje, že kariéru vám neurčuje vysoká škola, ale vy sami.

STANDA, kterému rodiče předpovídali dráhu automechanika, má za sebou studium psychologie, vybudování firem jako je salon Galard nebo projekt stáží Unifer, taky ale krach, rozvod a vyhoření. Standa ovšem proměnil krizi v novou příležitost a jen tak se vydal na cestu rich-hikingu, procestoval 11 zemí a mimochodem o tom napsal knihu Jak jsem stopoval letadlo. Učí na vysoké škole, pracuje v oblasti inovací a na novou výzvu neřekne ne.

KDY: středa 3. května od 17.30 do 19.30
KDE: Vzdělávací centrum Na Karmeli
PRO KOHO: Pro studenty středních a vysokých škol, i pro širokou veřejnost.
VSTUPNÉ zdarma.

7 RAD PRO MLADŠÍ JÁ vám přináší klub Minerva 21 Mladá Boleslav a společnost B|PLANS be organized.

Hlavním partnerem a spolupořadatelem akce je ŠKODA AUTO Vysoká škola. Partnerem je Vzdělávací centrum Na Karmeli. Velmi děkujeme partnerům za jejich podporu a ochotu.