Jak Vám můžeme pomoci

JSME TU PRO ZDRAVOTNICKÉ PROFESIONÁLY V NEMOCNICÍCH
A SOUKROMÉ PRAXI, STUDENTY A PACIENTY

PRO ZDRAVOTNICKÉ PROFESIONÁLY

Rádi byste se stali mentory zahraničních studentů nebo přivítali u sebe v nemocnici či soukromé praxi zahraniční pacienty? Chcete pomoci s pracovním uplatněním v ČR? Prosíme, ozvěte se nám.

PRO STUDENTY ZDRAVOTNICKÝCH OBORŮ 

Rádi byste se seznámili se studenty z celého světa a pracovali spolu s námi v postředí nemocnice? Ozvěte se na info@chpprogram.com

PRO NEMOCNICE A SOUKROMÉ PRAXE

Rádi byste se zapojili do studijního programu Czech Hospital Placements nebo přivítali zahraniční pacienty v rámci medical tourism? Prosíme, neváhejte nás kontaktovat a poslechněte si rozhovor o CHP Programu se CEO Barborou Vágnerovou. 

Co je dobré vědět o nás

Spolupracujeme každý den s více jak 80 mentory ve 20 specializacích. S lékaři, zdravotními sestrami, farmaceuty, biomed. inženýry, fyzioterapeuty, paramediky a dalšími zdravotnickými profesionály.
Přihlásilo se nám více než 800 studentů z celého světa, včetně těch z Ivy League univerzit. Prestižní univerzity udělují pro účast v našich stážích talentovaným studentům stipendia.
Vznikající celosvětovou síť zdravotnických profesionálů chceme využít ve prospěch pacientů a pro zdravotnické profesionály vytvořit nové pracovní příležitosti a odborné stáže.

Připravujeme

PRÁVĚ CHYSTÁME PROJEKT V OBLASTI MEDICAL TOURISM

POKUD VÁS HEALTH TOURISM OBCHODNĚ ZAJÍMÁ, PROSÍME, OZVĚTE SE NÁM

"My expectations were not only fulfilled but surpassed. My mentors were outstanding. Whenever I witnessed a certain type of surgery for the first time, whether it be coronary bypass surgery or a thyroidectomy, I was mesmerized by the level of expertise and confidence the surgeons had. It inspired me to one day achieve that same level of skill."

Catherine, US student, joining soon the US Air Force as a physician

Kontakt


BPLANS be organized s.r.o.

Novodvorská 1129/177
Braník - Praha 4
142 00
IČO: 017 23 863
DIČ: CZ017 23 863

Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou č.210999.

facebook.com/bplans

linkedin/bplans

+420 776 108 333

info@bplans.cz

Děkujeme našim partnerům